Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angolul is kiadhatom a könyvem?

Angolul is kiadhatom a könyvem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, ha egy két éves szerződés köti egy könyvemet egy magyar kiadóhoz, akkor ők azt észreveszik ha mondjuk Amazon Kindle Ebook oldalára feltöltöm angol nyelven? Vagy nem érdemes így simlizni?

2019. febr. 23. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes simlizned, mert úgysem érint engem.
2019. febr. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálom a könyv címét! A gerinc anatómiája.


Nézd, én egy kisebb kiadóban dolgozom. Mi nem vennénk észre, de nem a méretünk miatt. Lehet, az a kiadó sem, amelyikkel szerződésben állsz.

Ám abban biztos lehetsz, ha bukta van, akkor soha, egyetlen magyar kiadó sem fog szerződni veled.


Miért nem állapodsz meg velük? A könyved magyarországi papír alapú forgalmazását nem rontja. Azaz nem fognak kevesebb nyomtatott, magyar nyelvű könyvet eladni az angol digitális miatt.

Még az is lehet, hogy simán rábólintanak, hogy tőlük mehet, s a pénz a tied maradhat egészben.

2019. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!