Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiben és kinek tudnék...

Mennyiben és kinek tudnék eladni egy seprűkötőt? Ami állványon van van hozzá varró rész és kiegészítők is. (régi seprűkötő otthon használhatóvá téve)

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel hasznos, és régiség, én a Savaria Galériát javasolnám. Olyan online oldal, mint a Vatera, csak ez régiségeknek van elsősorban.

Hogy mennyiért? Nos, az tőled függ, meg, hogy ki - mennyit hajlandó fizetni érte. Licitáltathatod is a Savarián, vagy kitalálhatsz egy fix árat.

2019. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat hiteles regisegnek nem tudom mennyire megy el mert egy ujonnan epitett allvanyra van felteve de teszek egy probat mert maga a koto reszehez amit forgatni kell meg ilyenek ahhoz nem nyultunk. Csak alig hallani olyat hogy meg valaki seprut kot bar teny mukodik csak erteni kellene hozza normalisan.:) de koszi a segitseged :)
2019. febr. 25. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Amiket láttam ott, abban simán belefér. Nem számít, ha felújított, sőt, talán annak jobban örülnek majd.

Szerintem biztos akadni fog, akit érdekelne.

Szívesen, és sok sikert. :)

2019. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!