Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Van olyan aki szeret olvasgatni érdeklődni a feeder-feedee témával kapcsolatban?

Ha igen akkor ti mióta érdeklődtök iránta és hány évesen kezdett el érdekelni titeket?

Keress kérdéseket hasonló témákban: BBW, feed, hízás, evés

febr. 25. 10:42  Privát üzenet  

A válaszok
A feeder egy horgászmódszer, épp most lett világbajnok a magyar válogatott Dél-Afrikában.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 25. 14:18 Privát üzenet
Engem erdekel

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 26. 18:31 Privát üzenet
engem is kb 13

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 26. 18:35 Privát üzenet

Mindig is izgatott a dolog, emlékszem még gyerekkoromban is, pedig akkor még nem is értelmeztem ezt szexuálisan, egyszerűn csak érdekelt.

Emiatt aztán az interneten is keresgéltem videókat hízásról, de beletellett egy időbe, amíg tudatosult bennem mi is ez. Nem volt egyetlen nagy váltás, de kb. 14 éves koromtól kerestem tudatosan feederista contentet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 26. 23:53 Privát üzenet

beszélgettem ilyen lányokkal

engem más oldalról talált meg ilyen lány

vannak érdekes és sablonos történetek

volt akivel volt hasonló dolog (igaz én nem feeder vagyok), de kifejezetten nem olyan vágy amit mindenáron szeretnék megélni

F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 27. 14:22 Privát üzenet
Imádom egyszerûen annyira felizgat annak a gondolata hogy egész nap csak tömöm magam és hízok ameddig már semmilyen ruha nem jön rám a hasam pedig a térdemig lóg. Te feeder vagy vagy feedee?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 6/8Időpont máj. 29. 12:58 Privát üzenet

Nekem 15 éves koromban tünt fel először, hogy tetszik az ha egy lány meghízik de csak 18-19 évesen tudtam meg hogy ez egyfajta fétis.

Bár a mai napig nem tudom, hogy ennek a fétisnak milyen a fogadtatása hazánkban. Egyáltalán van e lány akit érdekel?

24F

# 7/8Időpont máj. 29. 16:47 Privát üzenet

Én is szeretek olvasgatni erről a fétisről de csak 19 évesen találtam rá.

Kíváncsi lennék hány lánynak tetszik ez hazánkban? :D

24F

# 8/8Időpont máj. 30. 11:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lene egy kérdésem az erkölcsi bizonyítvánnyal kapcsolatban nyilván vagyok tartva a bűnügyi nyilvántartásban de az ügy meg nincs lezárva meg nem volt tárgyalás sem kihallgatás...
Van már valakinek tapasztalata az új Shimano Medium Baitrunner XTB LC nyeletőfékes orsóval kapcsolatban? Vagy esetleg hasonló kategoriában mit ajánlatok 4.2 LC feeder botra?
Tanácsot várok fedder bottal kapcsolatban mit ajánlotok? Szeretnék venni egy feeder botot mivel még csak párszor feedereztem mediumot szeretnék max 35000ft ért?
HORGÁSZAT! Feeder botot milyet ajánlanátok nekem? Ami elég jó is, de mégsem túl drága mondjuk úgy 10 ezer Ft-ig. írjatok légyszi márkát is, és saját tapasztalatot a bottal kapcsolatban. THX.
Szegediek, van valakinek esetleg személyes tapasztalata a decorworld-el kapcsolatban, mint munkahely?
Van valakinek véleménye, tapasztalata AWA-SHIMA Sandan Feeder 360 MH horgászbottal kapcsolatban?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!