Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki szeret olvasgatn...

Van olyan aki szeret olvasgatni érdeklődni a feeder-feedee témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor ti mióta érdeklődtök iránta és hány évesen kezdett el érdekelni titeket?

2019. febr. 25. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
A feeder egy horgászmódszer, épp most lett világbajnok a magyar válogatott Dél-Afrikában.
2019. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem erdekel
2019. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
engem is kb 13
2019. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Mindig is izgatott a dolog, emlékszem még gyerekkoromban is, pedig akkor még nem is értelmeztem ezt szexuálisan, egyszerűn csak érdekelt.

Emiatt aztán az interneten is keresgéltem videókat hízásról, de beletellett egy időbe, amíg tudatosult bennem mi is ez. Nem volt egyetlen nagy váltás, de kb. 14 éves koromtól kerestem tudatosan feederista contentet.

2019. febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

beszélgettem ilyen lányokkal

engem más oldalról talált meg ilyen lány

vannak érdekes és sablonos történetek

volt akivel volt hasonló dolog (igaz én nem feeder vagyok), de kifejezetten nem olyan vágy amit mindenáron szeretnék megélni


F

2019. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Imádom egyszerûen annyira felizgat annak a gondolata hogy egész nap csak tömöm magam és hízok ameddig már semmilyen ruha nem jön rám a hasam pedig a térdemig lóg. Te feeder vagy vagy feedee?
2019. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nekem 15 éves koromban tünt fel először, hogy tetszik az ha egy lány meghízik de csak 18-19 évesen tudtam meg hogy ez egyfajta fétis.

Bár a mai napig nem tudom, hogy ennek a fétisnak milyen a fogadtatása hazánkban. Egyáltalán van e lány akit érdekel?


24F

2019. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is szeretek olvasgatni erről a fétisről de csak 19 évesen találtam rá.

Kíváncsi lennék hány lánynak tetszik ez hazánkban? :D


24F

2019. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!