Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik oldal (ak) on tudom...

Melyik oldal (ak) on tudom megnézni multiknál vásárolható termékek csomagolását belülről?

Figyelt kérdés
Szeretnék munél kevesebb olyan terméket megvásárolni, ami "agyon" van csomagolva.

2019. febr. 25. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehol
2019. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehol, és az a "baj", hogy attól hogy te nem veszel ilyen terméket, még nem fognak a gyártásával leállni. Attól sem hal meg kevesebb állat vagy vágnak ki kevesebb esőerdőt, mert valaki szolidaritásból vegán életmódra vált át, ezek mind önáltatások.
2019. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A csomagolás egy igen kicsi, és gyakran lényegtelen része a termék elkészültének és a hozzád való eljutásának környezetterhelési szempontból. Miért pont a csomagolás az, amire a felelősségedet le akarod szűkíteni?

2019. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy tipp, egyes esetekben működik:

youtube -> termék neve unboxing

2019. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy unpacking
2019. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol. De legfeljebb megveszed, aztán ha agyonra van csomagolva akkor nem veszel belőle többet.

De érdemes amit csak lehet kimérősen/piacon vásárolni saját szütyőbe/dobozba/üvegbe.

2019. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Inkább azért érdekelne, mert szeretnék a pénzemért egy teli doboz ételt kapni. A műanyagot, meg a papírt nem tudom megenni...
2019. márc. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!