Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Szerethet még?...

Hogyan tovább? Szerethet még? Barátok maradjunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiu barátom. Összejöttünk majd szakítottunk a távolság végett. Későbbiekben találkozunk és lekzdtünk ujra dumálni és jóba lettünk ismét. Összehoutam őt egy másik lánnyal. Megbántam. Szerettem még mindig viszont tudtam hogy ő nem ezt nme tudtam tovább titkolni ezért bevalottam neki. Ezen nagyon kiakadt és dühös lett majd újra kibékültünk mert azt mondta szeretné ha olyna lenne minden mimt régen. A csaj féltékenység végett szakított a "barátommal" mivel én sokkal több időt töltöttem a fiuval mint ő és ezen valahogy kiakadt. Eltelt egy kis idő és megint beleszerettem, és nem tudom hogy tovább adnátok ötleteket?

2019. febr. 25. 20:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom a valamit félreírtam vagy esetleg helyesírási hibát vétettem
2019. febr. 25. 20:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem bántásból, de el kellene döntened: akarod-e ezt a fiút, avagy sem. Ő akar veled hosszabb távú, - akár komolyabb - kapcsolatot, vagy még sem.


Feltételezem, hogy tinédzser korú lehetsz, úgyhogy elképzelhető, a fentiek, csak költőiek részemről.

Ugyanis amiket itt felsoroltál a részletekben, mind tipikus "szeretem őt, de mégsem, ja mégis". Határozatlan vagy, kiforratlan. Ez idővel megváltozik.

Ezen mindenki - nagyjából így - átesik. Hozzátartozik a fejlődéshez, felnőtté váláshoz.


A lényeg:

Akarod őt? Beszélj vele. Ne kertelj, kerülgesd a forró kását, mert az félre érthető. (tapasztalat)

Ekkor megtudod, ő akar-e téged.

Ha igen: sok boldogságot.

Ha nem: legalább ez is tudod, és tovább tudsz lépni.


Ha szimpatikus neked, és mindig jó volt a kapcsolatotok, feltétlen maradjatok barátok, akkor is, ha nincsenek kilátásaitok arra, hogy hosszabb, komolyabb kapcsolatotok legyen.

2019. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!