Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már ilyet?

Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Nézegettem egy telefont és elég jó áron lenne,hirdeti egy fickó a neten és meg akarnám venni de azt mondja,hogy oké előre utalással el tudja küldeni.De én nem igazán bízok ebben mert ugye azt akarná én elutalom a telefon árát meg a feladási díjat ő meg leveszi a pénzt elviszi a telefont és az átutalt pénzből kifizeti a feladási díjat.Nincs pénze feladni egy csomagot ami kb olyan 1660Ft lenne utánvéttel.Azt mondja mindent lefotóz feladó vevényt a feladást mindent,most az nem lényeg,hogy cigány az illető mert ítélkezni nem akarok de ti mernétek így bele menni a dologba?

2019. febr. 27. 15:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Soha nem mentem bele az ilyenben ,a testvéremet is átverték nem kis összeggel ,és nem számít a származása én nem utalnék előre de te tudod ,ha úgy érzed nem megbízható talán igazad van
2019. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én még annak ellenére sem tudok bízni,hogy lefotózná meg a facebookon meg van az üzenet meg telefonszámot adna.Nagyon kevés ember az akinek valaha is előre utaltam vagy esetleg másféle módon bizniszeztünk de azok ténylegesen megbízhatóak voltak.
2019. febr. 27. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat utaltam előre, de azok mind olyan összegek voltak, ami nem fáj ha lenyúlják. Szerintem ülj be egy autóba, szállj fel egy vonatra, buszra és menj el a telefonért. Az tuti és legalább kimozdulsz.
2019. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 3


Itt most 10EFt ről van szó plusz a felújítási költség mert törött a cucc elül hátul,szóval adott egy keret amiből minden kijön afelé nem akarok menni.

2019. febr. 27. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
(#3 vagyok) 10E nem az a pénz amitől éhen halsz. Utald át neki. Szinte biztos, hogy meg fog érkezni, ha őszintén megmondta hogy törött. A csalók vadiúj készülékeket árulnak ennyiért.
2019. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát az nem tull megbizható hogy átkűldöd neki",De annyit tehetsz hogy fotót készitsen magárol amit te,(mentesz),És akkor nyúgodtan kűldheted,de Bizónyósodj meg rola hogy az ő fotoja).
2019. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Legyen már eszed! Valami burokban tartottak eddig? Ezekkel szóba állni is felelőtlenség, nemhogy üzletelni.

Tuti, hogy csalók! Ne is állj velük szóba többé!

2019. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7


Mondtam a fickónak,ha van olyan aki azonnal utal akkor eladhatja neki,bér ő azt mondta vár rám mert én vagyok az első jelölt,de állítólag csomóan érdeklődnek a telefon után.Viszont fura úgy árulni valamit ha még 1660Ft ja sincs,hogy feladja postán csomagként.

2019. febr. 27. 16:13
 9/12 anonim ***** válasza:

7. Vagyok.

Hazudik! Ne legyél már ennyire naív!

Ne küldj semmit, tiltsd is le!

Hidd el jó szándékkal írom!

2019. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

# 9


Nem is küldtem semmit sem.

2019. febr. 27. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!