Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok animéket írni?...

Markoood kérdése:

Tudnátok animéket írni? Shonen, isekai lehetőleg ebből de ha más műfjaból küldenétek az se baj

Figyelt kérdés
köszi

2019. febr. 27. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Isekai:

Juuni Kokuki ( The Twelve Kingdoms )

Tenkuu no Escaflowne


Shounen:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Noragami

Hunter x Hunter (2011)

Ansatsu Kyoushitsu

2019. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hunter x hunternek van folytatâsa v lesz? mert régen a 2011 est megnéztem
2019. febr. 27. 18:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs hír róla. Alapanyag sincs olyan sok tudtommal. legalábbis normális történetívre. Az eredeti mű mangakája (alkotója) sokat beteg, lassan halad.
2019. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha mindegy milyen műfaj, akkor Steins;Gate
2019. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a NARUTO a legjobb. Azt érdemes megnézni. Nagyon izgalmas, és tanulságos ism
2019. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi hát az nagy baj xd

utolsó 2 animét amit láttam

2019. márc. 3. 16:22
 7/12 A kérdező kommentje:
bár a borutot nem nézem
2019. márc. 3. 16:22
 8/12 anonim válasza:

Szia. A naruto nem isekai, és főleg nem tanulságos. Egy érzelmet, a bajtársiasságot/barátságot kerülgeti nagy ívben, és a végére annyira nyújtott hogy az ember 5 részenként is haladhat a sztoriban akkor sem baj, mert nem történik semmi fontos.

De a lényeg: isekai maou to shoukan shoujo dorei majutsu, Talán a Steins Gate, fontos megemlíteni a Log Horizont, és talán a HunterXHunter-t (bár ott nem igazán csöppen új világba az MC csak egy néző számára úgy tűnő csodavilágba.)

2019. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

+ a Naruto helyett a One Piece-t érdemesebb lenne nézned. (Ha már hosszú animét szeretnél elkezdeni.)

+ Most jutott eszembe a Tensei Shitara Slime datta ken. Még mindig megy de már csak 2 rész hiányzik hogy teljes legyen az 1. évad, és érdemes nézni, 2018 őszi szezon best animéje.

2019. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi de amiket mondtâl azokat lâttam isekai maou to shoukan shoujo dorei majutsu hetenként néztem meg a slimosat énis nézem és vârom h köv hét legyen :)
2019. márc. 7. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!