Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten munka, ami szállást...

Budapesten munka, ami szállást is biztosít?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok és már egy jó ideje keresek budapesti munkát, ami szállást is ad. Sajnos csak általános iskolai végzettségem van, így elég sok munka kilőve.

20 éves lány vagyok.

Tudnátok segíteni nekem linkekkel, esetleg telefonszámokkal? Lehetőleg nem szeretnék a legkülsőbb kerületekben dolgozni, de ha csak az van, az is megfelel. A munkásszálló pedig ne hajléktalanszálló legyen, hanem olyan, ahol normális emberek vannak, akik szintén vidékről jönnek fel dolgozni, vagy bármi ilyesmi. Csak ne olyan szállás, ahol nem dolgozó, primitív, büdös stb. emberek is lakhatást kapnak.

Bármilyen munka jöhet, ami biztosít szállást, és nőket is alkalmaz.

Előre is köszönöm a segítséget.



2019. márc. 1. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2019. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, és nem is megbántani akarlak, de sokkal több esélyed lenne, ha estin elvégeznél egy sulit, ami érettségit ad. Miért nem próbálod meg?
2019. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha főzni is tudsz,keress házvezetőnői állást bentlakással.
2019. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MÁV, BKV, összeszerelő üzemek stb.


Pl. a jooble.hu a profession.hu is kereshető e fenti feltételek megadásával.


És kezdj el azonnal tanulni vmi olyasmit, amire a munkaerőpiacnak szüksége van!

2019. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
Miért fontos hogy Budapesten legyen ha se iskolád se szállásod nincs és a munka is mindegy mi. Pl olyt tudok hogy a szállás Budapesten a munka meg kb 20 kilóméterre a fóvárostól van.
2019. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

[link]


"Hogy tudok dolgozni ha vidéken lakom és nem tudok feljárni Budapestre?


Nagyon jó hírünk van számodra! Az első hónapokra a budai villánkban biztosítunk neked szállást, később pedig megtanítunk arra, hogyan tudsz otthonról is dolgozni."

2019. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
74%
utolsó, ugye te teljesen retardált vagy?
2019. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!