Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Az én tulajdonom is a 3d modell amit rajzolok vagy teljesen a cég tulajdona?

Sziasztok!

3d modellezőként dolgozom jelenleg de munkahelyet szeretnék váltani. Kérdésem a következő lenne:

Az önéletrajzomhoz csatolhatom az eddigi munkáimat modell esetleg telefonos fénykép vagy bármi egyéb formában. Esetleg bevihetem interjúra vagy ez teljességgel a cég tulajdonát képezi és lopásnak minősül bármi efféle?

Válaszokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: modellezés, CAD, CAD-CAM, munka, munkahely

márc. 1. 16:46  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Mint referenciát vinném magammal természetesen nem pedig eladni/ vagy bármi egyéb.

# 1/3Időpont márc. 1. 16:47 Privát üzenet
A szerződésedben nincs erre vonatkozó rész?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 1. 16:49 Privát üzenet
csatrad nevű felhasználó válasza:

En is dolgoztam mar modellez/animatorkent, de minden egyes darabot elmentettem magamnak, hiszen jovobeli munkakhoz jo alap es minnel tobb ilyened all rendelkezesre annal gyorsabban tudsz osszeollozni ami kell.

A ceg valoban az o tulajdona de csak AZ ES abban a formaban es arra a celra. Ha mas cellra hasznalod fel (referencia, bazis egy uj modellhez) akkor ugyanugy nem szolhatnak bele, mint ahogy nekik sem kell teged megfizetni ha az eredetit modositva ujra ertekesitik.

A munkadrol leszel hires es a munkadon latszania kell hogy te csainaltad.

Ez a kijelentes valtozhat a munka jellegetol.

Pl mikor marka jelzest keszitettem, akkor annak jellegzetesseget nem hasznalhatnam egy masik markahoz.

De mikor oktato animaciokat keszitettem gyakorlatilag a mar letezoket is az en jellegzetessegeimre KELLETT a keresukre keszitenem es mas helyen valszeg ugyanezert vennenek fel.

De minden esetben MENTS EL MAGADNAK MINDENT arany szabaj es minimum 2 helyre. Nekem sima vinyon, usbn es neten is mentve van.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 1. 17:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen pózokat ajánlotok modell castingra? És meddig kell még várnom?
Magyarországon van esélyem alternatív modellnek állni?
Megbízhatóak? Kamu? Visszaélhetnek az adatokkal amiket megadtam?
Ha valaki instán belájkolja a képem, akkor az a lájk az én tulajdonom, vagy azé aki belájkolta?
Modellezők/makettezők tudnátok segíteni?
Modell iskolaszövetkezet?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!