Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki kamu facebook...

Ha valaki kamu facebook profilrol irogat nekem az buncselekmény?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ez még nem, nem tiltja törvény. Ha közben bűncselekményt valósít meg (zsarolás például), akkor pedig tök mindegy hogy az milyen profilból teszi meg, mert nem az számít, hogy a saját neve vagy kitalált név alatt teszi meg.
2019. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd be Facebookon, majd tiltsd szépen le...
2019. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2. És ha ezt már megtettem és ismét írogat nekem másik profilról?

Pár üzenet amit küldött:

Beszélgetésünk kezdete:

Én: Szia ismerlek

Ő: Nem de szivesen megismernélek

További üzenetek tőle:

-figyellek egy ideje

- majd figyellek tovább

2019. márc. 1. 20:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez még semmi. Ne válaszolj a levelekre, majd megunja. Figyelmet akar, és ha nem kapja meg akkor úgysem tud mit csinálni, hiába csinálsz 100 különböző fiókot. Neked csak 1 kattintás letiltani, míg kamu fiókból végtelent nem csinálni, és az nem 2 kattintás fiókonként sem.
2019. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jelentés, tiltás, állítsd be, kik írhassanak neked üzenetet (ismerősök). Az illetőnek meg nem kell visszaírni, akármit ír.
2019. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos bizonyos okok miatt nem állíthatom be, hogy csak ismerősök írjanak. Szoktam feltenni csoportokba hirdetéseket stb.
2019. márc. 1. 20:54
 7/15 A kérdező kommentje:
De egyébként nem vagyok teljesen képbe a dologgal de ez már nem meríti ki a zaklatást?
2019. márc. 1. 21:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez még ne zaklatás.
2019. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Különben meg én a helyedben éber lennék, mert hát, aki kamu profilról írogat, annak nem biztos, hogy tisztes szándékai vannak...

Ne válaszolj, ennyi :)

2019. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te viccelsz kérdező? Hol van ez a bűncselekménytől? Naponta több millióan kapnak ilyen üzeneteket, szerinted mi lenne itt, ha mindet zaklatásnak vennék. Nagyon egyszerű letiltod és ennyi. Arra való a tiltás gomb, olyan mint egy behajtani tilos tábla. De lehet azt sem tudod mit jelent.
2019. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!