Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Páromal ezeken veszekszünk...

Marko071998 kérdése:

Páromal ezeken veszekszünk szerintem teljesen lényegtelen dolgok és nem értem mert szerintem teljesen egyértelmű dolgok? Amik egy kapcsolatban nem kéne veszekedés tárgyának lennie?

Figyelt kérdés
Szóval azon veszekszünk hogy ő nagyom siet mindenhova rohan én picit nyugodtab természet vagyok ha piacra megyünk stb szeretek nèzelődni. Ilyenkor azt momdja hogy kutya vagyok mert mögötte megyek. Másik megállók cipőbe betürni a nadrágot mert kicsuszík akkor azt mondja hogy neki nincs 1 perc az életébe mert mennyi minden mulik azon 1 percen. Másik multkor délelötös voltam tehát 4 kor keltem ő délutános megigértem neki hogy megvárom de sajnos bealudtam :/ de felkeltem rá amikor megjött és utánna mentem bocsánatott kértem bújtam utánna olyan bunkó volt velem.. én mérgeslettem és inkább lementem .Mikor szerintem ha ő alufna be az normális hogy mellé bújsz vagy felkelted. Vagy én láttom rosszul a dolgokat ? Szerintettek?

2019. márc. 3. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vagytok együtt? Nem úgy tűnik ugyanis, hogy szeret téged.
2019. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mi a fäszért vagy együtt valakivel, aki még az élő fába is beleköt?

Engem kutyázna le, következő pillanatban a fogait szedegetné össze a földről.

2019. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen mimdig annyi valasz hogy kutyák mennek a gazdajuk mogott stb. Szerintem kapcsolatba illik akár megvárni másikat és nem igy beszélni vele
2019. márc. 3. 19:53
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem illetek össze. Ne vesztegessétek egymás idejét. Csak kihasznál
2019. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez fura tobb mint 1 eve vagyunk egyutt de csak mostanaba jott elo ez neki amiota dolgozik es tényleg megértem mert sok minden rá marad elötte pesig szerintem sok ember szerint álom par voltunk most meg.

De lehet van benne valami amit mondaszt

2019. márc. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!