Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaügyi központban regisztrá...

Munkaügyi központban regisztrált vagyok, mi a teendőm ha hosszabb időre el szeretnék utazni nyaralni?

Figyelt kérdés

Be vagyok regisztrálva a munkaügyi központba mint munkanélküli, ez azt jelenti, hogy bármikor kiközvetíthetnek vagy behivhatnak előadásra stb. amin ha nem jelenek meg kizárnak.

Jövőhónapban szeretnék elutazni külföldre családlátogatás céljából bő 1 hónapra. Az lenne a kérdésem mit tudok tenni ilyen esetben, hogy nehogy pont akkor közvetítsenek ki? Megoldható ez valahogy?



2019. márc. 3. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Tőlük kérdezd!
2019. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Elmondod nekik előtte, hogy adjanak más időpontot, előtte vagy utána, de abban az időszakban nem tudsz jelentkezni náluk, mert külföldre utazol hosszabb időre. (Én még azt is behazudnám, hogy 1 hónapra megyek nyaralni a maldív szigetekre:D )
2019. márc. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy telefonon felhívod azt az ügyintézőt, akinek a neve/száma a kis fehér könyvedben benne van, vagy bemész személyesen beszélni velük.
2019. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, itt leginkább nem is a bejelentkezéssel van a gond hisz itt csak 3 havonta kell járni, az belefér bőven. Hanem, hogy időközben ki ne közvetitsenek valami munkára
2019. márc. 7. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg még aktuális. Nincs igazából semmi teendőd. Mikor kiközvetítenek, előtte telefonon fognak értesíteni, hogy érdekel e a dolog. Ha te igent mondtasz, akkor abban az esetben fognak csak kiközvetíteni. Ha azt mondod, hogy nem, mert nem tudsz megjelenni x ideig, akkor azt mondják semmi baj, legközelebb.

Vagy legalábbis gondolom, hogy mindenhol így megy. Engem egy hete közvetítettek ki, de előtte felhívtak telefonon, hogy érdekel e, szeretném e. (A legnagyobb bajom, hogy a papírt határidőre vissza kell vennem a cég aláírásával, de egyenlőre még csak el sem tudtam érni. -.-")

2019. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!