Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan animét...

Valaki tud olyan animét ajánlani ami nem kifejezetten hentai, de vannak benne pikáns részek és szerelem akár?

Figyelt kérdés

Szóval szeretem a tragikus, dráma, romantikus, aká valamelyest fantasy, de nem túl harcolós animéket.

Ismer valaki olyan animét, ami aká valamilyen szerelmi szálra épül de nem hentai. Vagyis nem a sz*x van úgymond középpontban, hanem az érzelmek stb. Jobban szeretem a kalsszikus fiú-lány felállást egyébként és a nem túl régi fura rajzolású animéket. De ha csak olyan akad, azt is szívesen fogadom.

Ezer köszönet.



2019. márc. 4. 13:25
 1/7 A kérdező kommentje:

Annyit még, hogy jó lenne ha nem csak 1-2 részről lenne szó, hanem egy kis 12 vagy 24 vagy több részes/évados sorozatról.

😊

2019. márc. 4. 13:26
 2/7 csatrad ***** válasza:

goblin hunter

how not to summon a demon lord

2019. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kuzu no Honkai
2019. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán a Dears jut eszembe, ami scifi vígjáték, némi erotikával, ecchivel, de nem igazán szerelmes anime. Bocsi, érdemben ehhez nem tudok hozzászólni, a kuzu no honkait ismerem, de azt már írták előttem, és egyébként se jött be.
2019. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 elizabeth13 válasza:
Akagami no Shirayuki-hime, Kaicho wa Maid-sama
2019. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezekt láttam és sajnos nincsenek benne "extrémebb" részek.
2019. márc. 11. 23:22
 7/7 Patrikowics válasza:
Kèrèsedre a típus ecchi na szóval highschool dxd,bunny girl senpai, charlotte, trinity seven, nem fantasy golden time ja meg angel beats
2019. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!