Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Tordy József nevű felhasználó kérdése:

Milyen láncfűrészt ajánlanátok otthoni használatra?

Árra a célra kell, hogy az éves tüzelőmet kb 8 köbméter felaprítsam és a 800 négyzetméteres telken évente a ritkítást elvégezzem. Nem akarok 100 ezreket költeni. Max 70 ezerben gondolkodtam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fa, munka, barkácsolás, erdő, fejsze, hasogatás

márc. 4. 23:50  Privát üzenet  

A válasz
darida nevű felhasználó válasza:

Nekem egy Makita UC4051AX1 fűrészem van, nekem nagyon jól bevált. Igaz elektromos, de ezért a pénzért (kb 50 ezer) egy megbízható szerszámot kapsz.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 5. 09:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Husqwarna 455E Motorfűrész Nektek mi a véleményetek jó gép strapabíro-e, erős? Otthoni használatra lenne.
Benzines vagy elektromos láncfűrészt vegyek?
Milyen láncfűrészt vegyek otthoni használatra? Ez megfelelő lenne? Link lejjebb.
Üdv mindenkinek! Szeretnék otthoni használatra láncfűrészt venni, ami néha napján lenne használatban. Max 30 ezerig, mert nem akarok rá sokat költeni. Elektromosat, vagy...
Láncfűrészt vennék rönkök vágásához napi használatra. Én erre gondoltam www.oleomac.hu/lancfuresz/motoros/lancfuresz_gs_44. html Mit ajánlanátok? Vélemények erről a típusról?
Melyik láncfűrészt érdemes megvenni átlagos használatra?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!