Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen láncfűrészt ajánlanátok...

Tordy József kérdése:

Milyen láncfűrészt ajánlanátok otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Árra a célra kell, hogy az éves tüzelőmet kb 8 köbméter felaprítsam és a 800 négyzetméteres telken évente a ritkítást elvégezzem. Nem akarok 100 ezreket költeni. Max 70 ezerben gondolkodtam.

2019. márc. 4. 23:50
 1/2 darida ***** válasza:
Nekem egy Makita UC4051AX1 fűrészem van, nekem nagyon jól bevált. Igaz elektromos, de ezért a pénzért (kb 50 ezer) egy megbízható szerszámot kapsz.
2019. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezen az áron leginkább használt gépet javasolnák persze ott azért van rizikó.Típusok talán Stihl 026-260,de megfelel a 028,250, 270,290,310,390 Husqvarna 350,346xp 357xp,445-450

ezeket megkapod kb ennyiért ami új gép ezen az áron az darabolásra nem való.Azt nézd hogy 2,5 ló legyen de legoptimálisabb a 3-3,5.Hozzáértő kell a vásárlásnál.Persze ha nem vagy botkezű és szeretsz barkácsolni egy kínai géppel is mindezt eltudod végezni csak ne lepődj meg ha nem megy el évekig egyhuzamban és néha meg kell gyógyítani.

2019. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!