Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha balesetben meghalt valaki,...

Ha balesetben meghalt valaki, de nem tudom hogy kivel történt, akkor hol tudok erről informálódni? Milyen feltételei vannak?

Figyelt kérdés
Van az úgy, hogy egy hírportálon bejelentik hogy halálos gázolás történt, de az elhunyt nevét, fényképét nem közlik. Hogyan tudok ennek utánajárni?

2019. márc. 6. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha téged is érint személyesen, tehát pl. hozzátartozóról van szó, akkor előbb-utóbb eljutnak hozzád a rendőrök. Ha meg nem érint, akkor meg semmi közöd hozzá.
2019. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Távoli ismerősről van szó, akit névről nem ismertem, de gyakran láttam. A baleset helyszíne és a hely ahol közlekedett, elég közel van egymáshoz. A baleset időpontja után már egyáltalán nem láttam. Jó lenne tudni hogy ki halt meg ott, akkor.
2019. márc. 6. 23:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Van, aki a saját ismerőse haláláról nem értesül, csak egy hónap múlva. Az más dolog, hogy a közösségi oldalon vagy egyéb emberektől tudja meg, de akkor is. A 21. században élünk és még mindig vannak olyan (számunkra) fontos események, amikről nem informálódunk időben. Ha valakit érdekel valami, akkor hiszem hogy joga van tudni, bizonyos kereteken belül.
2019. márc. 6. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!