Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz jegyet kaptam és szerint...

Rossz jegyet kaptam és szerintem depressziós leszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A földrajz TZ-m hármas lett, pedig világ életemben kitűnő voltam és még soha nem kaptam hármast. Kijavítani pedig nem tudom, mert nagyon kevés jegyet kapunk. (Első félévben 3 jegyet kaptunk.) Tehát eléggé ideges vagyok. Szüleimet nem érdekli, azt mondják hogy nem katasztrófa, de engem viszont nagyon is érdekel és szerintem így depressziós leszek és emiatt még több 3-ast fogok kapni... Attól külön idegesebb lettem, hogy az osztálytársaimmal nem tudom megbeszélni, mert csak kiröhögtek, mert viccesnek találták az első hármasomat. Most mondhatjátok, hogy ez nem nagy dolog mert a kitűnőséggel nem megyek semmire, de nagyon zavar a dolog, mert sok éve így van. (1ébként nem szeretnék arra kitérni, hogy miért lett hármas) Szóval ekkora problémába még nem ütköztem az életem során. Tudtok segíteni hogy megnyugodjak valamennyire?

2019. márc. 6. 15:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
Fogd fel úgy, hogy ezt a bajt is meg kellett tapasztalod. Hogy jobb emberré válj.
2019. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
UI.: Elnézést a fogalmazásért, nagyon elcseszett a kedvem és nem tudtam figyelni rá :/
2019. márc. 6. 15:51
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Azért írok ilyen ritkán, mert csak 5 percenként tudok (az előző kommentem fennakadt a trágárság szűrőn)

Talán a tanárt meg tudom kérni, hogy minden egyes órán feleltessen meg, de ez kicsit kockázatos :/

2019. márc. 6. 15:59
 4/13 anonim válasza:
Hanyadikos vagy?
2019. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Válaszoltam privátban
2019. márc. 6. 16:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha most egy hármas miatt így ki vagy akadva, mi lesz veled egyetemen bogaram? :)
2019. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Megkaptam a privit. Fel a fejjel.
2019. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

16:15-nek mondom

De egyetemen a hármas az jó jegy :D

2019. márc. 6. 16:35
 9/13 anonim ***** válasza:
16.15-ös vagyok. Valóban jó jegy, de középiskolában sem kell letörni miatta. Igazán semmit nem jelent az, hogy egy dolgozat nem sikerült a lehető legjobban ;)
2019. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Fogd fel úgy hogy ennek valki örülne
2019. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!