Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi fura eladó a...

Miért van ennyi fura eladó a facebook marketplacén?

Figyelt kérdés
Próbáltam vásárolni egyszer kétszer a marketplacén,telefont akartam venni párszor de hol nincs pénze feladni az eladónak a terméket vagy már benne vagyunk a bizniszbe és hirtelen el k...ssol?Ezek az emberek most komolyan eladni akarnak?

2019. márc. 7. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Részint mert nincs admin online lehetőség minősíteni , szabålyozatlan , måsrėszt bårki szűretlenül felpakolhat bármit . 5 ezerig ėrdemes kockáztatni , többet nem inkåbb szemėlyesen vqgy boltból eszközt venni .
2019. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1


Én a sérült telefonokat nézegettem,de hát tegnap egy sráccal próbáltam üzletelni kérdeztem ezt meg azt elméletileg már meg egyeztünk de azóta meg nem ír.Szabályozni kéne az ilyen hirdető oldalakat.Olyan fejetlenség van mint az országban.

2019. márc. 7. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma volt egy eset a marketon . Csóka meghirdet egy tuti Vinora mtbt semmi leírás år , többen a képei alá írnak hogy ez kevés . Én privátba írok profilja 50es fazon egyszerű tipikus bérszámfejtő jelleg - üdv érdekel de egyben mi az irányár . Válasz mit ajánlasz , erre én több infó is jöhet ár satöbbi . A csóka meg - most mutasd meg vedd és vidd menő leszel . Mondom ez engem nem hat meg konkrétum nincs se köszönés részemről sztornó . A faszi meg patkánykodik prosztóskodik és minek írok takarodjak stb gyökér stílusban .Rögtön kilép . Anyáddal bizalmaskodsz meg a bagázsoddal tróger válaszoltam .Azon filózok a tetvet elkapom nyakon tekergetem párszor,úgyis a közelben lakik .
2019. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3


Na ez a fura a srác akivel majdnem meg bizniszeltem a telefont küldött képet mondott infót,meg beszéltük az árat ami amúgy is ki volt írva,aztán egyszer csak elhallgatott és nem írt többet pedig én ha küldte volna a telefont fizettem is volna.de nem értem mikor van egy megbízható vásárló miért tűnnek el?

2019. márc. 9. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Megbízható vásárló...relatív.Eleve én nem adok fel senkinek utánvéttel semmit.Honnan tudom,hogy az illető megbízható-e?Maga a posta sem olcsó,de az utánvét jóval drágább.Ezt az eladónak kell megelőlegezni és a vevő vagy átveszi,vagy nem.Magam részéről sokezer pozitív értékeléssel rendelkezem a vaterán,mikor belinkelem az oldalam,bizonyos típusú vevőket nem hat meg,akkor sem utalnak előre.Pedig mi a garancia arra,hogy amikor a vevő átveszi a csomagot,minden olyan lesz és úgy fog működni,ahogy az a leírásban szerepelt?Semmi.Egy csomó rendőrségi feljelentés született már ebből.

Én viszont már jártam úgy a marketplace-en,hogy a "vevő"írt,hogy rendben,utaltam,várom a terméket és ha én ezt benyalom előre,rohanok a postára a cuccal,akkor jó nagy pofára esés lett volna belőle.Mert azóta sem érkezett tőle semmilyen utalás.

2019. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!