Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem tudok egyedül menni dolgozni?

Mi lehet a baj velem? Az összes barátom tud nélkülem dolgozni akármikor akárhol viszont én nem.. Mintha kötődnék ahoz hogy valakivel egyutt dolgozhassak... Ez szep es jo... De a karrierem penzszerzesi lehetosegein nagyban befolyasolja diákmunkára szeretnék elmenni dolgozni de kicsit depressziosnak es zarkozottnak nehezen isnerkedo tipusnak tartom magam ezért esik jól ha van mellettem valaki hogyan lehetnék magabiztos? Es férfias? A válaszokat előre is köszönöm. 19/f

márc. 7. 18:18  Privát üzenet  

A válasz
TappancsMancs nevű felhasználó válasza:

Úgy tűnik inkább nagyon társaság igénylő vagy, ez jó.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 7. 19:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elmenjek dolgozni a nyárra Krétára egyedül?
A szüleim elmennek külföldre dolgozni én pedig itthon maradok. Elmúltam már 18 éves és egyedül fogok élni. És azt akarom tudni, hogy jár e nekem valamilyen támogatás, családi...
Sikerült már kijutnotok külföldre dolgozni neten talált hirdetés által;esetleg munkaközvetítő iroda által. Neki lehet vágni ilyesminek egyedül? (Lány vagyok)
Érdekel valakit állásajánlat? Nagyon megéri. Ha nincs pénzed, nem beszélsz jól egy nyelvet sem, és szakmád sincs de ki szeretnél menni külföldre szállodába vagy luxushajókra...
Vidéki vagyok, május elején szeretnék budapestre költözni, dolgozni illetve tanulni, lenne esetleg valaki akinek ugyanezek a tervei, csak nem akar egyedül menni, és lakni sem!?
Ha teljes állásban elmegyek a mcdonald's-ba dolgozni keresek annyit, hogy megtudjak élni egyedül?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!