Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Jelentkeztem munkára, de nincs válasz?

Egy gyárba jelentkeztem, sűrgőssen írtam is nekik. Azt irták e-mailba kell jelentkezni, de nem kaptam még valaszt. ...csak akkor kuldenek ha megfelek?

...gondoltam bemegyek hetfon a ceghez ha azt nem, valami mast munkat csak tudnak ajánlani.

..vagy várnom kéne több napot? Hét elején küldtem a levelet nekik...es reménykedtem benne hogy a hēten elis intézem és 15- e utan talan tudtam volna kezdeni.

márc. 8. 12:59  Privát üzenet  

A válaszok
Ha nem a jelentkezőt vették fel akkor nem szokták értesíteni erről.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 8. 13:07 Privát üzenet
Csak akkor van válasz ha érdekled őket

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 8. 13:46 Privát üzenet
Te még nagyon fiatal lehetsz 😂

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 8. 16:10 Privát üzenet
TappancsMancs nevű felhasználó válasza:

Ez nem megy egyik napról a másikra, legalább egy hét mire válaszolnak, de már az is nagyon gyors. Inkább több hét vagy akár 1-2 hónap, mert folyamatosan dolgozzák fel a jelentkezéseket. A többség nem vár egy állásra, hanem jelentkezik máshova is, pont azért is amit írtak, hogy nem fognak írni ha nem akarnak behívni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 8. 21:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Job force-on jelentkeztem egy munkára, várhatóan mikor fognak visszajelezni?
Jelentkeztem egy külföldi munkára ahol emailben kértek a szem. Ig. , és a lakcimkártya mindkét oldaláról képet, ezzel történhet visszaélés ha esetleg kamuhírdetés?
Jelentkeztem a Tescoba nyári munkára és hogyan tovább?
Tesco árufeltöltői munkára jelentkeztem. Az interjura milyen ruhába menjek?
Regisztráltam a Fürge-diák honlapjára, és jelentkeztem is pár munkára. Tudnátok abban segíteni, hogy ha megkapom valamelyiket azt honnan fogom megtudni?
Diákként tárlatvezetőnek jelentkeztem nyári munkára (Herenden a porcelángyárba) és behívtak egy elbeszélgetésre. Gondolom a nyelvtudásom akarják felmérni. Milyen kérdésekre számíthatok?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!