Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet beszerezni? Lehet...

Hol lehet beszerezni? Lehet egyáltalán ezt gyógyszertárban vagy drogériában?

Figyelt kérdés
Fogszbályzósoktól kérdezném, hogy ők kaptak e pálcát a gumi behelyezéséhez? Olyan gumi ami összébb húzza a két fogsort és nem ami a brackettekbe van. Barátnőm kapott én viszont nem. És nagyon nehéz berakni nélküle mert nagyon apró a gumi. Eddig is kellett gumiznom de eddig más fajtával, egyszerűbb volt betenni. Lehet valahol ilyen pálcát kapni ami segítségével berakhatjuk vagy ezt a fogorvostól lehet csak kérni?

2019. márc. 8. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez most vicces lesz, de én azt a pálcikát használtam hozzá, amit a pár éve nagyon menő diy gumikarkötő (loom bands, azt hiszem😂) készítéséhez csomagoltak
2019. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is mostmár azt használom, mivel nem találtam sehol és csak másfél hónap múlva megyek vissza a fogszabályzásra. Nem volt kedvem utazgatni egy pálcáért, szóval kipróbáltam hátha jó ez a karkötős pálca..és igen😂😂

Örülök h nem vagyok egyedül😃

2019. ápr. 3. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Király. Örülök, ha neked is bevált :D puszi!
2019. ápr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!