Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalagavató tánc?

Flóraaa2019 kérdése:

Szalagavató tánc?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tanácsot szertnék kérni tőletek szalagavatóval kapcsolatban. Nos, nekem novemberbe lesz, és ugye elindult a nagy pár keresés stb. és szülőin kiderült, hogy a mi évfolyamunkba 102 lány jár és 30 fiú. Idén úgy oldották meg, hogy szegény fiúknak kétszer kellett táncolniuk (persze nem mindekinek) de idén ha kétszer is táncolnak a fiúk (az összes) akkor is marad 42 lány aki nem tud és gondolom az a 42 nem fogja azt mondani, hogy akkor ő feláldozza magát és csak az osztálytáncba táncol (mint én). Más helyeken lehet külsőst bevinni, vagy alsóbb évfolyamokból választani de itt nem lehet mert, hogy csak ellógnák az órát, közbe max napi egy óra lenne suli időbe, a többi suli útán, a mostaniaknak is így volt. Barátnőmmel eszünkbe jutott, mi lenne ha mindenki tudna táncolni és nem páros tánc lenne, hogy csak kettessével hanem a fiúk (most ez hülyén fog hangozni) "adogassák" a lányokat. A kérdésem az lenne, szerintetek megoldható lenne, vagy hülyeség? Volt már ilyen tapasztalaitok hogy keves fiú/lány volt? És ha igen elmondanátok mit csináltatok? Vagy ha esetleg láttatok ilyen táncot és fent van neten azt megköszönném ha belinkelnétek, én idáig nem találtam ilyet sajnos.
2019. márc. 8. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk engedték a külsősöket, de egy táncóra sem volt iskolaidőben.
2019. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csatrad ***** válasza:
Nyugodtan tancolhat 2 lany egyutt, ha nem tudjak ravenni magukat akkor adjatok kalapot az egyikre
2019. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!