Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerződés nélküli szabálytalan...

Szerződés nélküli szabálytalan vételezés a tudtom nélkül. Megúszhatom?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden tömören. Kérem,hogy csak olyanok válaszoljanak akik teljesen tisztában vannak a szabályokkal. Köszönöm

Van pár lecsúszott rokonom. Visszaköttettem a villanyukat,de mivel mindegyikük nevén volt tartozás a szolgáltatónál,a mérő az én nevemre került. Természetesen ezt sem fizették. Lekapcsolták a villanyt. Kifizettem, de nem kapcsoltattam vissza. Kaptam egy levelet, hogy a szerződésemet megszüntették,a mérőt elviszik. Részemről lezártnak tekintettem az ügyet. Mivel 300 km-re lakok onnan, nem jártam arra egy éve. Viszont most igen és azt láttam,hogy plomba leszedve,óra visszakapcsolva. Mi a teendőm? Van bármi módja annak,hogy ne velem fizettessèk ki a tartozást és a büntetést?


2019. márc. 9. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentsd be a szolgáltatónál, hogy tudomásodra jutott, hogy ismeretlen tettes szabálytalanul vételez a nevedben, mellette tegyél feljelentést a rendőrségen. Ha a szolgáltató jön rá, rajtad fogja bevasalni és le is csukhatnak.
2019. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megszüntették a szerződésedet már nincs a neveden, nem követelhetnek rajtad semmit, főleg hogy nem is ott laksz.
2019. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!