Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gumiabroncsot vegyek a...

Milyen gumiabroncsot vegyek a terepjáróra?

Figyelt kérdés
Vettem egy terepjárót és nem tudom milyen gumit vegyek rá. Nézegettem a neten hogy vannak ezek az offroad / 4x4 gumik és megkérdeztem valakit és azt mondta hogy az földútra és aszfaltra való. Azt mondta nekem rendes személygépkocsi gumi kell. És most nem tudom el dönteni hogy milyen kell offroad vagy személygépkocsi.

2019. márc. 10. 14:23
 1/3 szántóvető ***** válasza:
ez a használattól függ.betonútra felesleges terepgumi mert jóval hangosabb és többet is fogyaszt az autó.de ha sokat terepezel akkor megfontolandó valamilyen terepes gumi.
2019. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az offroad / 4x4 tényleg az jelenti hogy terep gumi?
2019. márc. 10. 17:53
 3/3 szántóvető ***** válasza:
ez a jelölésüktől függ.az igazi terepgumi M/T jelölésű,ez való kifejezetten terepre.a félig terep-vagy köztes gumi A/T jelölésű,és van még az M+S jelölésű amely inkább az országúti használatra való és gyenge terepképességekkel bír.az első kettő erősített oldalfalú.fontos megemlíteni hogy ezek nem téligumik,tehát ha jót akarsz akkor télre veszel téli szettet.vannak négyévszakos terepgumik is,de az is csak köztes megoldás.
2019. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!