Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Haza menjek vagy mit csináljak?

kérlek segítsetek,3 napja jöttem ki angliába és nem bírok itt lenni,nagyon rossz kedvem van. nem szeretem a helyet ennivalót is alig adnak.. de haza nem tudok menni illetve pénzem sincs a hazautra. otthon meg jol lebasznanak..na meg mindenki kirohogne..vagy bírjam ki egy félévig?

Keress kérdéseket hasonló témákban: külföld, munka, honvágy

márc. 10. 19:35  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Minden kezdet nehez...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont márc. 10. 19:51 Privát üzenet

na meg minden csoda 3 napig tart

de ha már ott vagy, ne add fel

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont márc. 10. 19:59 Privát üzenet
3 nap bro? Nem vagy túl kitartó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont márc. 10. 21:06 Privát üzenet
Menjél.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont márc. 10. 21:06 Privát üzenet
Hidd el, elsőre mindenkinek ilyen, ezen mindannyian átesünk (talán egy két szerencsés kivétel van). Aztán majd belejössz. Hamar eltelik az a félév. Teljesen egyedül mentél ki? Nincs ott valaki, akivel haverkodhatnál? Úgy sokkal könnyebb lenne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont márc. 10. 21:08 Privát üzenet
Mi a teljes történet részletesen ? Eleinte 2 hétig pokol minden új meg eltérő . Pont félévet lenyomtam ostoba link meb kábszeresek között németbe , amiatt nem léptem mert fizettek és 3szor annyit kaptam havonta . Megszűnt voltmtartalékom új jó holmik olcsón aztán huss haza .

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont márc. 10. 21:13 Privát üzenet
Mit csinálsz ott? Ki ad enni alig? Valami bentlakásos munka?

# 7/11Időpont márc. 12. 16:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hotel,pincer munka..

# 8/11Időpont márc. 12. 21:00 Privát üzenet

Èn bentlakàsos bèbiszitternem jöttem Hollandiàba. Nagyon vàgytam haza az elejèn. A hollandok ebèdre kenyeret esznek, sőt egèsz nap csak esre 6kor meleget de jó kis adagot.

Kitartottam az elején, 1-2 hónap után jobb lett. Az eléje csak a nehèz. Azóta eltelt 7 èv ès mèg mindig itt vagyok, nagy kertes hàzat bèrlünk pàrommal. 2 cicànkat is kihoztuk. Ezidőalatt megtanultam hollandul közèpfokon 0-ról plusz az angolom is folyèkony lett. Szerintem maradj minimum 3 hónapot. Addig ha nem jobb esetleg menj, de biztos vagyok benne, hogy akkor màr maradni akarsz!

# 9/11Időpont márc. 12. 22:41 Privát üzenet

Ki fogod bírni hidd el nekem ! Ha nem adnak enni hát menj el a boltba és vegyél magadnak ne mással foglalkozz. Mindig jön jobb. Én Németországba voltam kint. Szobalánynak pedig pincér akartam lenni. Mit meg nem adtam volna.De kibírtam. Ha 3 hónap után sem rázódsz bele hagyd .

De basszus kint vagy! Sokan irigyek lehetnek rád. Ismerkedj, foglald e magad ott is vannak jófej magyarok.

Sétálj ,meditálj , nézz filmet...

Ha hazajössz mi várna rád? Nem lenne egyből munkahelyed.

Kapnál 140 e ft ot. Kint legalább tanulod a nyelvet is, tapasztalatot szerzel.

Azért erősködök ennyire ,hogy maradj kint mivel én hazajöttem mert úgy éreztem többre vagyok képes.

Hát a faluba semmi munka itthon vagyok pénz nélkül és a többi . Vissza vágyom.

Várj egy kicsit mindenképp lesz ez jobb is.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont márc. 20. 17:16 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Haza menjek Angliából?
Az eete folyaman piszkosul berugtam es a baratnom apja cipelt haza hozzajuk de allitolag menni sem birtam. Most ebredtem fel es a baratnom nincs itt. Hogy menjek ki a familiahoz?
Civilt kértem a légióban . Haza kellett jönnöm komoly oka volt . Van rá esély, hogy én vissza menjek? Akármilyen úton módon.
Ha elmegyek haverokkal bulizni (amiről anyám tud, mármint hogy hol vagyok) de hiába mondja hogy haza menjek, csak később megyek, akkor tényleg intézetbe vitethet, csak ennyiért? 16/L
Haza menjek cigiert?
Szerintetek maradjak a nagyinál vagy menjek haza?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!