Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tegyek ha a munkáltatóm rosszul bérszámfejt, és nem hajlandó kijavítani?

Rendszeresen elszámolják a családi adókedvezmény összegét. Megkeresésemre azt tanácsolták, hogy a párom munkáltatójával egyezkedjek.

Ráadásul ez egy nonprofit kht. és közalkalmazott a besorolásom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: családi adókedvezmény, bérszámfejtés, munkajog

márc. 11. 20:58  Privát üzenet  

A válasz
Durr egy pofon, csatt egy sajtos tejfölös aztán mindjárt megtanul számolni

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 11. 21:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vissza élhet azzal a munkáltatóm ha nála van a munkaszerződésem? (Az én példányom) Ha nem találja meg és emiatt nekem nincs sajátom, ebből jöhetek ki rosszul?
Aláhamísította a munkáltatóm a kiléptető papíromon a nevem. Mit tehetek?
SZJA bevalláshoz szükséges jövedelemigazolásomon a munkáltatóm elírta a keresztnevemet. Minden más adatom egyező. Szerintetek elfogadja ezt a NAV, vagy kérjem a munkáltatótól új,...
Üdv! Megváltozott munkaképességgel, a rehab kártyámmal munkába álltam (egy napja). A munkáltatóm magánál tartja a rehab kártyám - szerintem annak nálam a helye!?
Jelentkezhetek e ismét az Ifjúsági Garanciarendszerbe foglalkoztatottként ha egyszer már részt vettem az Ifjúsági Garanciarendszerben és kapott a munkáltatom támogatást utánam?
Ha november 13-án megszűnik a munkaviszonyom közös megegyezés alapján, és november 14-én az új munkahelyem belépek, a volt munkáltatóm a belépéshez szükséges iratokat majd...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!