Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Georgina201995 nevű felhasználó kérdése:

Munkahelyen alakult ki a betegség. Mire számíthatok?

2017. 10 hóban kezdtem el dolgozni egy gyárban csomagolókènt. 2018. Júliusában volt egy kéz műtétem. Sajnos a soron elég nehéz alkatrészt kellett pakolni és kaptam egy inhüvely gyulladást. 1 hónapig sinbe volt a kezem, majd meg kellett műteni és a mai napig nem jött helyre. Akkora gyulladás keletkezett, hogy nem engedi gyógyulni a heget sem. Sok idő kell neki mire helyre jön teljesen. Azonban le járt a táppènzem és vissza kellett volna mennem dolgozni. Az üzem orvos ki adta az alkalmasságit, viszont le lettem korlátozva. Az orvos tovább adott a munkavèdelmis osztályra, mivel ott alakult ki a betegség. Ma Egerből le jöttek a felügyelők és egy orvos is. Fel vették a jegyzőkönyvet és le fénymásolták az összes leletem. Azt mondták, hogy ha pozitív irányba fogadják el az esetem, meg kapom a 100%-os táppènzt visszamenőleg, a gyógyszereket meg térítik és kaphatok kártérítést is. Mennyi kártérítésre számíthatok? Illetve mennyi a valószínűsége, hogy az én javamra szolgál a dolog?

márc. 11. 22:37  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen betegség tünetei lehetnek az alábbiak? Pl. Hirtelen megszédülés munkahelyen. Kihez forduljak?
Várandósság alatti betegség, munkahelyen nem tudják még, hogy van ez?
Ki vigyázzon a beteg gyerekre? Ki, hogy oldja meg munka mellett. Nem igazán tolerálják a munkahelyen a hiányzást, főleg gyerek miatt. A baby sittert hogy tudnám rávenni, hogy...
Daganatos betegség után lehet sugaras munkahelyen dolgozni?
Tegnap egy régi, poros szekrény takarítása közben megszúrtam a középső ujjam egy varrótűvel a munkahelyen, eltud fertőződni, vagy lehet bármi bajom?
Munkahelyen nálatok is szokott lenni telente náthajárvány?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!