Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányszor lehet autósiskolát...

FredJhon kérdése:

Hányszor lehet autósiskolát váltani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy b-s jogosítványt próbálom megszerezni, vezetésnél tartok kb. 20óránál járok viszont elegem van az oktatóból, nem megbízható, bunkó és nagyon lassan haladunk szerintem főleg miatta. Ehhez az autósiskolához is átjelentkeztem, mert még Pécsen kezdtem, de költözés miatt a vezetést már Budapesten csinálom, tehát egy váltás már volt. Lehet többször is váltani?
2019. márc. 12. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. De érdemes lenne előbb másik oktatót kérni ott, ahol most tanulsz.
2019. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy az oktató a hibás. Mindig az a hibás. Az, hogy te nem vagy egy géniusz, az meg sem fordul a fejedben? 20 óra az semmi, általában 40 órát kell venni a gyengébbeknek. Ha még sosem vezettél pl. motort, kisebb gépet, sunyiban autót, akkor miért várod el, hogy csak úgy beléd szálljon a tudás? Az autóvezetés nagy része rutin, vagyis beléd kell ivódni a sebességváltásnak,a tükörhasználatnak, mindennek. Ne add fel! És főleg ne menekülj a más hibáztatásába, mert akkor a vezetésed is stressz lesz, mert nem a megoldást fogod keresni, hanem a hibáztatási lehetőséget. Alapvető rossz hozzáállás.
2019. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!