Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ukrán jogosítványom van...

Ukrán jogosítványom van magyar állampolgar vagyok. Németországban élek és le szeretném honositani német jogosítványra. Nem vett jogosítvány Valaki aki csinált ilyet írhatna pár szót rola mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Jogosítvány
2019. márc. 12. 23:22
 1/3 LeniDavisJr ***** válasza:
Nem tudom, hogy sikerülni fog-e. Ukrán jogsit, csak ukrán állampolgár honosíthat, amihez az is kapcsolódik, hogy igazolod kell Németországban való tartózkodásod jogszerűségét, tehát hogy van vízumod meg stb., ukrán állampolgárként. Magyar állampolgárként nem honosíthatsz egy másik, különálló jogiszemélykénk létező egyén dokumentumát. Először Magyarországon kell honosítani a jogosítványt magyarra, majd azt honosíthat magyar állampolgárként Németországban németre.
2019. márc. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyit tudok igazolni hogy 4 hónapot kint töltöttem. És be voltam jelentve ukránba. De most nemetorszagban ellek több mint 1 éves is be vagyok jelentve ide is. Meg magyarba is.
2019. márc. 13. 08:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem az illetékes helyi hatóságnál érdeklődsz? Könnyen lehet, hogy sokkal jobban tudják, mint mi.
2019. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!