Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reszlet vasarlasnal pozitiv...

Reszlet vasarlasnal pozitiv volt az elbiralas. Most vissza dobtak. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Reszletre vasaroltam egy tv-t elfogadtak es hasznalom is a tv-t pentek ota. Ma hivtak a boltbol hogy meg is vissza dobtak az elbiralast pedig penteken varni is kellet 20 percet es akkor minden rendben volt ala is urtuk a szerzodes most meg hivtak hogy vigyek mast mert en nem tudom igy igenyelni mert gyeden vagyok pedig tudtak akkor is es igy irtunk ala. Mit lehet ilyenkor csinalni egyaltalan csinalhatnak ilyet a voltosok? Elore is koszike

2019. márc. 13. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk nézd meg a szerződést, amit aláírtál. Biztos van benne erre vonatkozó rész. Amennyiben nincs, így kikérném egy fogyasztóvédő vagy jogász segítségét.
2019. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar atolvastam es nincs benne semmi ilyesmi. Azert koszi a valaszt
2019. márc. 13. 13:00
 3/3 anonim válasza:
Oda adták a tvt?... Úgy hogy nincs hitel? Mond meg legközelebb ne adja csak úgy oda a tvt.. Használd egészséggel az ingyentvt
2019. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!