Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ilyenkor a teendő? Légyszi...

Mi ilyenkor a teendő? Légyszi valaki segítsen! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nyáron mikor dolgoztam diák munkás ként, (először) ugye minden rendben ment munkaügyi kp- utána mehettem. Na most kb 2 3 hónapja kaptam a NAV-tól levelet hogy adóbevallást kell küldenem majd de mivel első "munkahely" ezért ők megcsinálják. Ez eddig oké csak a borítékban amit kaptam lapot ekallódott valahova és holnap mennék. Ilyenkor mi a teendő? lehet másik igazoló lapot kérni vagy ilyesmit? köszönnöm előre is a válaszokat!

2019. márc. 13. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hova akarsz menni holnap és minek? Kérte a NAV, hogy vigyél be hozzájuk bármit is?
2019. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt a lapot elvileg amit kaptam vissza kell vinni mert ilyen igazoló lap jellegű, és nem találom
2019. márc. 15. 18:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül is voltam bent, megkerdeztem. Egy kissé unszumpatikus hölgy azt mondta ezzel nem tud mit kezdeni semmi konkrétumot nem mondott nekem, hogy mit is kell csinálnom csak elküldött mivel voltak vagy 50-en utánam
2019. márc. 15. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!