Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy érthette...

Szerintetek, hogy érthette ezt az exem?

Figyelt kérdés
Az ex barátom nem,rég fel keresett és azt mondta ő bármikor újra kezdené azt ami köztünk,volt valaha.A helyzet annyival lett bonyolultabb,hogy nekem az évek során lett egy új párkapcsolatom ami,nem olyan jó kapcsolat,de van.Plussz családom,is lett.És eléggé zűrös ìgy az egész mivel az exem azt mondta ő bármikor,újra kezdené velem csak ő nem szeretne a családom közé állni.Illetve szét,szedni a családom.Ezt a kijelentését,azért nem értem,mert ha már tudta hogy van családom szóval ha már tisztában volt a helyzettel,akkor hogy egyáltalán minek,keresett fel ha már,most ezzel a kijelentéssel,állt elő.
2019. márc. 13. 18:53
 1/2 anonim válasza:
Szerintem úgy gondolja hogy szivesen lenne veled egyutt ugy mint regen, csak mivel mar van csaladod ezert csak azt mondta el mit erez mivel azt gondolja hogyha osszejonnetek akkor neked ebbol karod lenne a csaladod reszerol ezert inkabb csak kifejezte mit erez de nem teszi amit legszivesebben tenne. 20/F
2019. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nézd, az exszel nem véletlenül lett vége, most csak azért tűnik csábítóbbnak a dolog, mert a mostani kapcsolatod se rózsás, de ha visszamennél hozzá, megint előjönne, ami miatt szakítottatok...
2019. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!