Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lanyok, elmennetek az eskuvore...

Lanyok, elmennetek az eskuvore ha nem lennetek meghivva?

Figyelt kérdés

Paromat elhivta az eskuvojere egy ismerose. Irasabol adandoan csak ot,mert nem "titeket", hanem "teged"-nek irta.

Kerdezte a parom hogy elmegyunk e, nincs e esetleg akkorra mas dolog. Mondtam neki, mivel csak ot hivta, ha elmegy elmegy, ha nem nem. Nem szeretnek hivatlan vendegkent odaallitani. Egyebkent azt sem lehet mondani hogy azert nem hivott engem is mert nem ismer, 4eve egyutt vagyunk, abbol 3es fel eve egyutt elunk, es van mar kisgyerek is. Ti hogy erzitek, elmennetek?


2019. márc. 14. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hívja fel a párod és kérdezzen rá. Szerintem csak elírás, de ha mégsem, akkor a párod se menjen el, ha ekkora bunkó az ismerőse.
2019. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!