Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vans női méretek?

Vans női méretek?

Figyelt kérdés
Vans oldskoolt vettem. A mérettáblázatban az volt, hogy a 37es 23,5cm, a 38as pedig 24cm. A lábam többször le volt mérve, 23 és fél centi. 38asat rendeltem, mivel az tűnt a legjobbnak. Viszont amikor itthon felvettem, feltűnt, hogy elől van legaláb egy centi hely. Abszolút nem szeretném visszaküldeni, mert az a két hetes procedúra elég bonyodalmas. Ezért érdekelne a véleményetek, szerintetek a hetes kicsi lenne már lúdtalp betéttel? Mindenképp hordok betétet ilyen lapos cipőkhöz és azon gondolkodtam, hogy a hetes már kicsi lenne egy ilyennel. Ti maradnátok a nagyobbnál? Én nem szeretem a "tágítós" módszert, nincs kedvem szétnyomni a lábujjaimat.

2019. márc. 15. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A 38-as nagy a talpbetettel?

Segíteni ugyan nem hinnem hogy tudok,de en is a napokban rendeltem cipot Vans-et. Alapvetoen 37-es a labam,de vannak 38as cipoim is.A 37 eset rendeltem majd vettem észre hogy basszus az lehet kicsi lesz mert én 23,5 ey 24 cm kozott mertem a lábam.Most remenykedek,hogy jó legyen.Szerintem a 37-es már nem lenne jó talpbetettel,kicsi lenne.De ha esetleg az segit,ha megérkezik a héten az en cipom megnézem neked,hogy talpbetettel jo-e(már ha egyaltalan simán igen).

Melyik típust rendelted?Mert szerintem azokban is van különbség.

2019. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja latom,oldschool.Az enyém is az lesz.
2019. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Félre írtam, mert wardot vettem. Nem sokban különbözik az oldskooltól. Túlélném talpbetét nélkül, ha jó lenne a hetes, de nekem olyan kellemetlen az az egy ujjnyi hely...Mások szerint meg az az egészséges. Kérlek, majd írd meg, hogy milyen lett!
2019. márc. 19. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Megérkezett a cipő.Talpbetettel is nagy egy picit, de feltetelezem azert, mert nekem nagyon keskeny is a labam.Hosszar egyebkent tökéletes.Szerintem csereld at 37-re.
2019. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oldskoolt próbáltam 38asat, az kb jó volt, de a ward elég nagy. Ha viszont jól mérted a lábad és 23,5-24 centi között van, akkor akkora, mint az enyém, és nekem is nagyon keskeny a lábam
2019. márc. 20. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.23,5 cm kb a labam,megis nagy picit a 37es.
2019. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!