Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel még van esély?

Ezzel még van esély?

Figyelt kérdés
6 osztályos gimibe jelentkeztem, és Félek ezzel már nem jutok be... 34-et vesznek fel, 1 osztály indul, az emelt angol. Én 42 pontos magyart írtam, és 17 pontos matekot... Tudom, a matek nem a legfényesebb, mert egyikre sem tanultam, nem vettem komolyan, és íme... Visszamenni az időben sajnos nem tudok, pedig... No de a lényeg, 59 összpont, és a többiek is 55-60 néhányan 65-75 pontosat írtak, szóóóval ha csak ezen múlik, valószínű felvesznek... Csak a baj, hogy a bizim 4.2 lett, sokaknak pedig kitűnő. Ez bosszant. A tanárok szerint nevetve lehetnék kitűnő, de irgalmatlanul lusta vagyok. Magyarul 14.5 a vittel együtt, és ha kitűnő vagyok, akk 15.9, és láttam, hogy valaki 16 p.-al 21. Szóval ya... De a kérdés, hogy 112. Helyről még becsusszanhatok? Az 50. 15.5 p.-t írt, ami 1 pont. Mennyi esélyem van? Kb. 200-an írták ide... Hagyjak fel a reménnyel?

2019. márc. 15. 19:22
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy a Fehérvári Tópartiról van szó, ezen kívül még 2 suli van ami 6 osztályos IS szóval így Nézzétek...
2019. márc. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!