Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
AnimeStar01 nevű felhasználó kérdése:

A Mo Dao Zu Shi-ben most akkor hogy is vannak a részek mert már nem értem. Az 1. részt még értettem de azután már egyáltalán nem, most akkor mi is történt itt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, Mo Dao Zu Shi

márc. 15. 21:19  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha balesetben meghalt valaki, de nem tudom hogy kivel történt, akkor hol tudok erről informálódni? Milyen feltételei vannak?
A No Game No Life anime utolsó részének vegén mi történt? Nem értettem.
Feriha sorozatba youtube-on beleneztem torokul egy ket dolgot nem ertettem, aki ertette leirna mi történt?
Mi történt a végén a Móricz Zsigmond Rokonok című regényének? Nem értettem.
Mi történt Ainhoával és Ulisesel a Bárka 2. évadjának a végén? Én spanyolul láttam, de nem nagyon értettem. A 13. részben már fel sem tüntek. Hol lehet megtalálni a karácsonyi...
Most volt a fókuszban egy baleset. Mi történt pontosan? Mert nem értettem?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!