Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy filmröl lenne szó, rég...

Egy filmröl lenne szó, rég láttam, nem emlékszem sokra, a lényeg az, hogy a két fö szereplö együtt nö fel, egyikük talán beteglesz, hallanak valamit amivel még nyerhetnek idöt, de nem sikerül nekik, a film végén az egyikük meghal valaki ismeri?

Figyelt kérdés
film, régi, egyik meghal

#film #régi #egyik meghal #együtt nönek fel
2019. márc. 15. 21:48
 1/4 A kérdező kommentje:

nem emlékszem sokra, valami olyasmi, hogy ugy kezdödik a film, hogy gyerekek vannak mindt egy fulltime ovoda, ahol egy csaj és egy sárc egymásba szeretnek és ugy kerülnek ki onnan, erre nem emlékszem talán egyik haldoklik de nem menthetik meg valami miatt, de hallanak valamit, hogy a párok még kaphatnak idöt az életre és elkell menjenek valahova elis mennek de ott csak rossz hireket kapnak, hogy az csak kitalácio és megfog halni vagy megfognak halni, és ugy lesz a filmnek vége, hogy egyikük megis hal, a film konkrét vége, hogy amelyik életbe maradt egy mezön sétál


(elnézést a furcsa beveztöért odafent itt a pontos leirás)

2019. márc. 15. 21:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem egyre gondolunk, de volt egy hasonló film, amiben a fiúnak szívproblémája volt, a kislány meg a doki lánya volt. Nem emlékszem a címére, koreai film volt azt hiszem vagy japán?

Már középiskolások, amikor a fiúnak esélye van szívátültetésre, amikor az egyik iskolatársuk balesetet szenved, de mikor már le akarják kapcsolni a gépekről magához tér.

Amire emlékszem, hogy egy fa alatt keres a lány lóherét azt hiszem, hogy kívánhasson. Amikor a fiú talál neki, akkor azt kéri, hogy a srác ne haljon meg.

Lehet nem ezt keresed, és a címe sem ugrik be, de talán másnak erről eszébe jut.

2019. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem tudom ezt kerested-e, amit leírtam de megtaláltam és itt a címe:Boku no hatsukoi o kimi ni sasagu.

2020. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàllaszod, de sajnos nem az a film, és azota se találtam meg.
2020. aug. 4. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!