Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Egy filmröl lenne szó, rég láttam, nem emlékszem sokra, a lényeg az, hogy a két fö szereplö együtt nö fel, egyikük talán beteglesz, hallanak valamit amivel még nyerhetnek idöt, de nem sikerül nekik, a film végén az egyikük meghal valaki ismeri?

film, régi, egyik meghal

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, régi, egyik meghal, együtt nönek fel

márc. 15. 21:48  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

nem emlékszem sokra, valami olyasmi, hogy ugy kezdödik a film, hogy gyerekek vannak mindt egy fulltime ovoda, ahol egy csaj és egy sárc egymásba szeretnek és ugy kerülnek ki onnan, erre nem emlékszem talán egyik haldoklik de nem menthetik meg valami miatt, de hallanak valamit, hogy a párok még kaphatnak idöt az életre és elkell menjenek valahova elis mennek de ott csak rossz hireket kapnak, hogy az csak kitalácio és megfog halni vagy megfognak halni, és ugy lesz a filmnek vége, hogy egyikük megis hal, a film konkrét vége, hogy amelyik életbe maradt egy mezön sétál

(elnézést a furcsa beveztöért odafent itt a pontos leirás)

# 1/1Időpont márc. 15. 21:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eladnám az xbox 360-amat szép állapotban van vannak játékaim is hozzá pl: cod ghost, farcry 4 mindkettő eredeti a lényeg hogy mennyiért tudom eladni a játékokkal együtt pl egy boltnál ahol beveszik?
Karácsonykor mi értelme van az ajándékozásnak, hiszen nem az lenne a lényeg, hogy mindenki együtt van mintsem, hogy mindenkinek azon járjon az esze, hogy mit kap vajon idén stb?
Terhes lehetek ha 6 napja voltam együtt a barátommal, védekeztünk gumival? Én soha nem szedtem a fogamzáagátló tablettát de nem is akarom. Az a lényeg hogy amikor együtt voltunk...
Van egy srác,18 éves, barátnője van. A barátnője nekem is jó barátom, együtt sportolunk. A lényeg, hogy amikor nincs a barátnője a sráccal akkor egészen úgy tűnik, hogy közeledik...
Mikor fogják felfogni az emberek hogy mind vallásilag és mind tudományilag, az lenne a lényeg hogy béke legyen és együtt fejlődjünk nagy sikerekkel?
Van egy 2gb. -os ram-om és szeretnék vásárolni hozzá még egy 2gb. -os ram-ot. A kérdés a következő:Bármelyik ram működni fog együtt csak a lényeg hogy legyen az is ddr2 vagy...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!