Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit jelent és honnan származik a "Rajta van az órán"?

Arra szokták mondani aki már idősebb vagy ilyesmi...

De nem értem ez hogy jött és, hogy mit jelent.

Aki tudja esetleg elmondaná?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szólás, mondás

márc. 15. 22:18  Privát üzenet  

A válaszok
Sose hallottam.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 15. 23:04 Privát üzenet

Kezdem már megszokni, hogy itt nemlétező szólásokat, közmondásokat, szavakat kell megfejtenünk.

Kik szokták mondani, mert hatvan évem alatt egyszer sem találkoztam ezzel?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 15. 23:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez ilyen tini szleng vagy ilyesmi.

14 évesekre szokták vagyis ilyen fiatal de már öreg lányokra. Valami ilyesmit jelenthet... nem tudom...

De ez egy létező dolog, videókban és ilyen beszélgetésekbe is hallottam már több full random és különálló embertől. Nem tudnak egymásról szóval nem benfentes poén

# 3/3Időpont márc. 16. 00:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2004 fiat punto 3 ajtós műszerfal jelző mutat egy kis autót rajta egy lakattal. Mit jelent? Sárga színű
Milyenek azok a wifik amikre rá tudsz csatlakozni nincs rajta jelszó viszont ha ra csatlakozol nem tudod hasznalni? Lehet valahogy?
Valaki segítsen megérteni, milyen jövedelmem származik abból ha én veszek magamnak egy autót? Szerintem bukok rajta! Akkor miért is kell adóznom utána?
Ez melyik könyből származik? " Aztán erőt vesz rajta a kimerültség azóta fenyegette, hogy először kinyitotta a szemét, öntudatlanságba merül. Zuhan és zuhan és zuhan.
Régi nokia 3310 em van. Most vettem viccbol, viszont valami fertelmes simson csalados hatterkep van rajta amit nem birok eltuntetni. Nem az uzemmod logokbol szarmazik. Hogy lehet eltuntetni?
Mi a lényege a "pontozásnak"? Mi múlik rajta, hogy valaki hasznosnak, vagy nem hasznosnak ítéli a választ? Származik valami előny abból ha mindenki hasznosnak találja?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!