Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Instagrammon találtam egy Fehérvárral kapcsolatos meme oldalt, de most nem találom, és nem ugrik be a neve. Ha valaki ismeri, leírná nekem a nevét?

Kösy

Keress kérdéseket hasonló témákban: Székesfehérvár, Fehérvár, Meme, humor, fehervaricsujjogatos, tejföl

márc. 15. 23:36  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudom megnezni azokat amiket be likeoltam instagrammon?
Instagrammon hogy lehet törölni oldalt?
Instagrammon fanoldalt, hogy lehet létrehozni?
Hogyan tudom visszaállítani azt instagrammon, hogy láthassam újra hogy kik nézték meg a story-aimat?
Milyen eseteknel latja valaki, ha Instagrammon leskelodok ra? Valahova visszajartam, most privat lett az oldal. Vajon miattam?
Instagrammon mióta be állítottam, hogy a profilomnál az legyen írva, hogy személyes blog, azóta a profilomat nem tudom privátra tenni, miért van ez? Hogy lehet vissza állítani,...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!