Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz az arcomon férfiass...

Mikor lesz az arcomon férfiasságra utaló nyom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még semmi jele az arcomon szőrnek. 15évesek már előbb benne vannak ebben mint én. Sőt. Semmi. Még bajszom sincs.

2019. márc. 16. 20:33
 1/2 anonim válasza:
En 19 vagyok, nekem mar van rendes szakallam, mindig is akartam, hu. Majd kino es bari lesz, az is xd, a csajok buknak ra de neha idegesito, szur, folyton vagni kell(2-3naponta) mindenkinel valtozo, nyugi nem vagy egyedul, szerintem az a jobb ha minél fiatalabbnak nez ki az ember, azt szoktak mondani vagd le es megerosodik, kezd el a csupasz aecod borotvalni es par het, honap alatt talan lesz vmi. De nem kizart h sose lesz rendes szakallad
2019. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ
2019. márc. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!