Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátomék csaladjával nyaralás...

Barátomék csaladjával nyaralás. Hogy legyen?

Figyelt kérdés

Nos 2 hónap mulva mennek wellnesezni baratomek egy hetre (ami igy nem nyaralas de mind1). Elhivtak engem is, viszont en nem szeretnék menni. Ezt meg is mondtam neki. Gyulolom a nyaralasokat.. nagyon rossz elmenyem van vele kiskorombol és félek konkretan az ilyenektol. (Apa engem, tesomat,anyat is megvert es hazajottunk hamarabb stb.. azota nyilvan elvaltak anyaek). Illetve nem szeretem ha rám koltenek ugy h en azt nem birom viszonozni .. mi emiatt soha nem jarunk nyaralni. Illetve az anyukaja tett szamomra egy kicsit serto megjegyzest. Amikor elhivott azt mondta hogy jajj hát tudja hogy mi nem járunk el ilyen helyekre (ezt ilyen lenezoen.. megalazoan.. legalabbis en annak ereztem elegge) szval mit tegyek? Nem akarok menni.. pofatlan se akarok lenni.. baratom nagyon kerlel.. de utana azt se akarom h véletlenül az arcomba legyen vagva egy egy osszeveszesnel.

Mit tegyek?


2019. márc. 16. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
HA nem akarsz menni akkor nem mész. Mi olyan bonyolult ebben? Elmondod, hogy nem mész el, és ebből nem engedsz.
2019. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyen gerinced, mond meg nekik szépen, köszönöd a meghívást de majd akkor nyaralsz ha a körülmények ezt megengedik. 100x fogják az orrod alá dörgölni, ha elfogadod.
2019. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szántóvető ***** válasza:
78%
szerintem menj el,a korábbi rossz emlékek után próbálj pozitívakat gyűjteni.olyan sokat nem költenek rád,néhány tízezer Ft pluszköltségbe valószínűleg nem rokkannak bele.
2019. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!