Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jobb a helyesírá...

Hogyan legyek jobb a helyesírásban? (olvasáson kívül)

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy az olvasással lehet a legjobban fejleszteni ,de gondolom nem csak ez az 1 módja van a fejlődésnek. Bármilyen tanács érdekel.

2019. márc. 16. 21:11
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy telefonon (Messenger, SMS, Insta stb.) hogyan írsz, de próbálj meg ékezeteket, valamint vesszőket is rakni. Ha ezt hanyagolod, akkor beépül a tudatodba és hozzászoksz, ez pedig csak rontja. Nekem egyébként ez sokat segített, hogy elkezdtem sokakkal ellentétben ékezeteket és vesszőket írni a telefonon, számítógépen stb. :)
2019. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kiszoktam rakni az ékezeteket és a vesszőket ,ha telefonon írok ,de azért köszi a választ.
2019. márc. 17. 10:49
 3/4 anonim válasza:
Bocs hogy kijavítalak, de a szóközöket az írásjelek elé tedd!
2019. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem zavar köszi, hogy szóltál ezt nem tudtam.
2019. márc. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!