Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden időm elmegy a munkával,...

Minden időm elmegy a munkával, házimunkával, kötelező elintéznivalókkal, szinte nincs semmi másra időm. Ti ezt hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy, hogy még gyerekem és párom sincs és munkába is csak 35 percet utazom. A Délután elmegy a házimunkával, vagy bevásárlással, főzéssel...stb. jó ha egy fél órám marad olvasni. Hétköznap sehova nem jutok el. Hétvégére meg hulla fáradt vagyok, akkor meg takarítás, valami kötelező elintéznivaló a városban. Ritkán van egy fél napom, hogy valami programra is el tudjak jutni vagy azt csinálni otthon amit akarok. Más is ebben a mókuskerékben él? Hogy lehetne jobban csinálni?

2019. márc. 17. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

A leghatékonyabb az lenne ha az otthonod lenne a munkahelyed is. Akkor a munka is meg a háztartás és magánélet is hatékonyabban lenne megoldva, meg több szabadidő is lenne.

Tapasztaltam már olyan, első hallásra furcsa esetet is, hogy otthon végzett "alja" munkával nagyobb úr voltam mint idegen munkahelyen diplomás állásban. Például voltam már paraszt a szülői gazdaságban, vagy városi panelban elektronikai terméket gyártottam, persze nem alkalmazottként. Például az utóbbi rémálom lenne egy gyár szalagja mellett, otthon meg csupa mosolygás és szabadság volt. Vagy hogy kifejezetten női munkát is említsek, például a testvérem otthon könyvelő és hiába kapott zsíros fizetésekkel ajánlatokat cégektől, egyik sem érdekelte, azt mondta hogy a szabadság nem eladó.

2019. márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem megy. Mert szeretem a munkámat és nem akarom otthagyni. Másrészt nincs is semmi olyan végzettségem amivel otthoni munkát tudnék vegezni. Harmadreszt megkattannék a 4 fal között egész nap egyedül. Nincs se családom se párom. Jó egy közösséghez tartozni
2019. márc. 17. 12:01
 3/3 anonim válasza:
Hasonló gondom van nekem is. Csak én már külön élek és van párom. De nem tudom utolérni magam sose. Munka-takaritas-fozes-alvas és barátok vagy kikapcsolódásra már időm sincs sokszor még aludni se... Emiatt nagyon sokszor depizek de még nem jöttem rá mi a megoldás ><
2020. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!