Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy egy férfi beérje egyetlen nő látványával? És ne akarjon mást nezni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 21:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nulla.
2019. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ugyanúgy gondolom én is.
2019. márc. 17. 22:40
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zéró. Sajnos így vannak kódolva.
2019. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat olvastam a férfi agyról és hogy milyen fontos nekik a látvány. Genetikailag beléjük van kódolva hogy megtalálják a tökéletes egyedet a szaporodáshoz. Elég részletesen utána olvastam, csak azért tudni akartam hogy ha valaki egy kapcsolatban van akkor megelégszik-e egy férfi a barátnője/párja látványával. Mondjuk tapasztalatból is tudom hogy nem. De gondoltam hátha valakinek van jó tapasztalata is pasik terén...
2019. márc. 18. 00:36
 5/25 anonim ***** válasza:

Nulla körül.

Esetleg a legvadabb udvarlás korszakában, de max. 2 hónapig, és akkor, ha te ott vagy, és észbontóan szép és jó vagy.

2019. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként hasonló a kérdés, mint hogy te meddig bírnád, hogy egyetlen kirakatot ne nézz meg, a tv-ben a divatról szóló műsorokat ne nézd, a szereplők ruháját ne nézd meg, stb.
2019. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

A hívő pasik megkűzdenek evvel,mert ha más nőre néznek feleségükön kívül az már bűn.

És szerintem van tökéletes keresztény.

2019. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 18. 16:13
 9/25 anonim ***** válasza:

"szerintem van tökéletes keresztény"

Na, azzal más baj lenne, nagyon is komoly.


De megvan a megoldás, kérdező!

Neked aszexuális ember kellene.

Rá se nézne más nőre, és nagyon szeretne téged.

Néha még le is feküdne veled, a kedvedért.


Mit szólsz hozzá?

2019. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az sem lenne jó. Igazából én csak azt szeretném hogy én is annyira elég legyek a paromnak, mint ő nekem. Ennyi az egész. Csak ilyen nem lesz, főleg aki pasival van kapcsolatban. (Szerintem).
2019. márc. 18. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!