Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem jön be Jimin?

Csak nekem jön be Jimin?

Figyelt kérdés

Jó tudom, hülye kérdés nyilván nem xd

De ahogy észrevettem az armyk nagy része Jungkookért van oda

Félreértés ne essék őt is nagyon bírom, de Jimin olyan ahh tökéletes xdd


Ti hogy vagytok ezzel?



2019. márc. 18. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Őszintén én mindegyikőjükért oda vagyok, olyan szimpatikus élénk ès megértő èletvidàm emberek hogy nem lehet őket nem szeretni. Habár a biasom az Suga, már egy pár éve változatlanul úgy ő vele éreztem úgy azt hogy hasonlítunk valamilyen szinten XD.


Jiminnek nagyon sok rajongója van nehéz megmondani h melyikük az akiért a legtöbben odavannak. JKnak igen sok rajongója van de meg lehet ezt is érteni hiszen sok imádnivaló dolog található benne is.


Arra pedig hogy tökéletes csak annyit mondok hogy mind a 7 srác az amennyire egy ember tökéletes tudni lenni. Muszàly megjegyeznem hogy ők is ugyanolyan emberek mint te vagy én mert ezt sokan elfelejtik.

2019. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Te viccelsz velem?? A fogalmamsincs hány millió ARMYk között Jimin a 3. legnépszerűbb a bandában. Egyébként, ha nem is tűnik fel, mindegyikőjüknek van elég rajongója. Btw én nekem már az első alkalommal, hogy láttam őket, Ő tűnt fel először. Nem is tudom leírni igazán mit is érzek/gondolok róla. Valahogy benne egy olyan plussz van amellett, hogy baromi jó táncos, profi mozgása van, egyedi a stílusa, a hangjáról ódákat tudnék zengeni, ami annyira különleges, hogy a világon bármely hangtól megtudnám különböztetni és olyan nyugtató, gógyító és biztonságot adó hatással van rám, amiért sosem tudok elég hálás lenni, szóval emellett egy olyan karakter aki az egész lényével megadja a rajongóinak azt a lelki támaszt amire szükségük van.Igen, és csak miatta vagyok képes ilyen durván szerkesztett és km-es hosszúságú mondatokat írni. Nekem Ő egy olyan ember aki mindig ottvan, bármi is történik, és sosem hagyja, hogy csalódjak benne, mert már az első perctől kezdve olyan hatást gyakorolt rám ami ezt lehetetlenné tette...Most ezt így visszaolvasva egy kicsit ilyesztő, mintha megszállott lennék. :D :D De ami igaz, az igaz. Ő tökéletes.
2019. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos én Jungkook stan vagyok de imádom Jimint is,nagyon tehetséges ő is,pont úgy mint a többi BTS tag,én nagyon szeretem azt a 7 fiút,néha meg sem tudom mondani melyik jön be mert egyszerűen lenyűgözőek,7 született csoda :D♥
2019. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Kookie a biasom, számomra ő mindenkinél KÜLÖNLEGEGESEBB,persze ettől a többieket is nagyon nagyon szeretem és ugyanúgy felnézek rájuk 😍 de valahogy Jungkook olyan más...
2019. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom Jimin-t meg az összes BTS tagot...Bár szerintem J-Hope a leghelyesebb...de szerintem mindenkinek más...
2019. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem először Jimin volt, aztán Yoongi és Tae, de már ot7 vagyok. Amúgy rajtad kívül kedves kérdező, még több millió embernek bejön Jimin, úgyhogy nem vagy egyedül. :D
2020. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem is Jimin jön be! Oda vagyok érte!
2021. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is Jimin jön be a legjobban. Annyira helyes arca van és ahogy néhány fanmeeting-et láttam már videókon ott meg annyira cuki. Engem ez fogott meg, helyes, cuki, jól tud táncolni.

Amúgy bias rangsor:

1. Jimin

2. Taehyung

3. Jungkook

4. Yoongi

5. RM

6. Hobi

7. Jin

Attól, hogy még utolsó helyre raktam Jin-t nem jelenti azt, hogy a wrecker-em.

2023. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!