Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

SOS! Házasodni szeretnénk, de nem találom a születési anyakönyvi kivonatomat! Lehet újat igényelni?

márc. 18. 21:16  Privát üzenet  

A válaszok

Persze, hogy lehet.

Annál az önkormányzatnál, ahol anyakönyveztek.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 18. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tehát annál az önkormányzatnál, amelyik városba születtem? Sok idő mire kiálliták újra?

# 2/7Időpont márc. 19. 07:25 Privát üzenet

Máshol is igényelheted.

Pont tegnap volt a kérdés.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont márc. 19. 09:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szóval bármelyik kormányablakban kiállitják azonnal, ha bemegyek és viszek illetékbélyeget?

# 4/7Időpont márc. 19. 09:51 Privát üzenet

Nem egészen ezt írták tegnap.

Azért sem írom le.

Ennyire földlusta nem lehetsz.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 19. 09:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem földlusta vagyok, csak nem értek ehhez a franchoz hogy kell keresni pl. ha google-ba irom akkor régi kérdéseket hoz elő!

# 6/7Időpont márc. 19. 10:10 Privát üzenet

Bármelyik önkormányzat anyakönyvi hivatalába bemehetsz újat igényelni. Ahol laksz az tökéletes, ha van ott.

Ha ott születtél 20 perc és adnak egy újat.

Ha nem ott akkor megigénylik a másik település anyakönyv vezetőjétől. Az pár nap, és hívnak ha elkészült.

Nem hagyd, hogy elküldjenek a születési helyedre, mert országos illetékesség van.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont márc. 25. 16:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az otp bank nál akarok bankszámlát csinálni de beiskolázásnál elvették az anyakönyvi kivonatomat és nem tudom hogy kell e?
Hol tudom megnézni a születési anyakönyvi kivonatomat, a házasságit, és a szüleim házassági anyakönyvi kivonatát online? Egerben születtem, a szüleim is Egerben házasodtak én meg Novajon.
Sürgős kérdés! Személyi igazolvány csináltatásakor mindenképpen elkérik a születési anyakönyvi kivonatomat?
Hogyan pótolhatom elveszett születési anyakönyvi kivonatomat?
Elhagytam a Születési anyakönyvi kivonatomat. Hol lehet ezt az okiratot újra beszerezni, és vajon ez költséges dolog? Pillanatnyilag persze nincs rá szükségem, de később még lehet.
A születési anyakönyvi kivonatomat csak onnan tudom kikérni, ahol születtem? Elektronikusan nem lehet kérvényezni, hogy elküldjék nekem? Személyi igazolványhoz kellene, mert ellopták.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!