Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Neverland...

Mi a véleményetek a Neverland elhagyása című dokumentum filmről?

Figyelt kérdés
Akkor most Jackson pedofil volt? Filmtől el tekintve és jobban bele gondolva szerintem van igazság alapja.Viszont filmet megnézve már már igaz.

2019. márc. 19. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem teljesen igaz!!!
2019. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Az a véleményem, hogy egyesek ku.rva sok pénzt kaszálnak egy olyan ember mocskolásával, aki már nem tud védekezni. Nézze egy kicsit jobban utána azoknak akik a filmben szerepelnek, érdekes dolgokra bukkanhatsz..
2019. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
82%
Szerintem nem igaz!!!!
2019. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
71%
Nincs semmi bizonyíték csak mesélnek ,mesélni én is tudok.
2019. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
86%
Nekem az a vélemyényem, hogy nem kell minden mocsokságot elhinni, amit egy filmben hallotok..én nem tudnám belőle kinézni, hogy olyan dolgokat csinált volna.. egyszer már az egyik regebben kitalálta, hogy megerőszakolta, vagy mivolt, aztán bevallotta, hogy nem is csinált vele semmit sem..
2019. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Komolyan gondolja bárki is, hogy valaki 40 éven keresztül beteg gyerekeken segít, alapítványokat, kórházakat támogat milliókkal, rendszeresen gyermekkorházaknak adományoz, aztán haza megy, szépen és orálisan, análisan stb. gyereket becstelenít meg????!!!!!

Emberek! Ilyen a világon nincs!

Akik ezt elhiszik, gondolkozzatok már kicsit!!!!!

2021. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!