Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Az van hogy édesanyámmal és nevelőapámmal elköltöztünk Németországba. Mi azelőtt nagymamáméknál éltünk és anyám amikor kicsi voltam még tanuló volt igy a nagypapám nevelt! Ő vitt óvodába ő játszott velem stb.

És igy hogy eljottünk lassan egy éve nem tudom megszokni ezt a helyet ! Én szeretnék vissza menni Magyarországra de sajnos anyám nem akar! Én egyszerűen ezt a helyet nem tudom megszokni ! De viszont nem akarok anyám és a nagyszüleim között választani! Ti mit csinálnátok?


2019. márc. 19. 11:04
 1/1 csatrad ***** válasza:

kb 3 max 4 evig lessz honvagyad, utana elmullik es haza se akarsz majd menni. rossz, tudom, de ez van, adj idot neki es gondolj arra mi van ott gondolkodas nelkul, eld meg ne hasonlitgass. ne szamolj vissza semmit forintba, kostolj vegig minden kenyeret, csokit es szorpot, dontsd el melyik izlik jobban, ne pedig hogy melyik hasonlit jobban masra. Egyel sok pizzas fleishkezet. Setalj el egy darabig az egyik iranyba aztan vissza masnap egy masik iranyba. olvass ujsagot es nezz filmeket nemetul gyakorold az akcentust.

sok sikert kitartas

2019. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!