Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaják 7. Tó úrnője Hogy...

Vaják 7. Tó úrnője Hogy tudhadta Geralt hogy Emhyr var Emreis Ciri apja?

Figyelt kérdés
Egyébként emlegetett valami "idegen segítséget" is de ennél többet nem mond, vagy csak én emlékszek rosszul.

#Vaják #Witcher Tó úrnője
2019. márc. 19. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Geralt találkozott még a múltban Ciri apjával. X évvel később pedig felismerte
2019. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emlékszel még a detektív párosra, Codringherre és Fennre? Ha igen akkor arra is emlékezned kell, hogy sose derült ki igazán, hogy Geralt miért is fizette őket és mit is kerestek ők. Geralt az elejétől gyanított valamit és ezért nem érte nagy meglepetéssel, hogy Duny és Emhyr egy-ugyanaz a személy. Másfelől #1 is jól írta le, mert Geralt megismerte és egyedül ő volt az egyetlen olyan (Kontinensen maradt és élő) személy aki még találkozott és el társalgott Duny-val a hajótörés előtt és ezt Emhyr is nagyon jól tudta.
2019. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom emlékszem arra amikor felbérelte őket a negyedik könyvbe, csak az volt az ami engem megkevert hogy azt mondta Emhyr-nek hogy kellett hozzá egy kis "idegen segítség", és itt gondoltam már Fringillára is, mivel Fringilla említette hogy segítette elmagyarázni Ciri származását, meg minden. De így már tiszta szóval nagyon köszönöm. :D
2019. ápr. 7. 19:02
 4/4 anonim válasza:

7. könyves SPOILER!


Ha jól emlékszem, Geralt valójában nem is ismerte fel Emhyrt, hisz nagyon régen találkoztak, és a férfi sokat változott ez idő alatt. De Geralt az elmúlt eseményekből kikövetkeztette, hogy ő Ciri apja. Ebben egy kegyetlen szójáték is segítségére volt. Emhyrt fiatalon elátkozták, és mivel a neve (ha jól emlékszem) nilfgaardiul hasonlított a sündisznó szóra, elátkozták, hogy nappal emberszerű sün formában éljen.

2019. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!