Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Raszta szeretnék lenni, de...

Raszta szeretnék lenni, de elég visszahúzódó vagyok Ti mit gondoltok erről?!

Figyelt kérdés

Már elég régóta vágyom erre az életformára, de egyvalami eléggé visszatart.

A környezetemben azt tapasztaltam eddig, hogy a rasztáktól az elvárás/általános kép, hogy mindig jófejek, pörögnek, buliznak, nagyon társaságiak, egy csomó barátjuk van stb....(TUDOM, hogy nagyon sarkítva fogalmaztam, de csak hogy érthető legyen, hogy mire gondolok) és azt nem 'nézik ki' a rasztája miatt, aki hasonló személyiséggel rendelkezik.

Én ennek körülbelül a szöges ellentéte vagyok, nem tudok ilyen lenni, gyakran vagyok egyedül, nem beszélek sokat. Nem tudok jófejkedni, ritkán járok bulizni... Szerintetek ennek ellenére illhet hozzám?

Légyszi őszintén, bármi jöhet.



2019. márc. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ilyet szeretnél,akkor ilyet csinálj. Én soha nem hallottam még erről a sztereotípiáról. Olyan hajad legyen amilyen neked tetszik.
2019. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csatrad ***** válasza:
31%

ako megvaltoztatja a kulsejet az szereti mutogatni, folleg, hogy szazezrekbe kerul.

a jofejkedes meg ilyenek ugyanugy meg kell tanulni.

ajanlok discord csoportokat, forumokat, chatet, vicces sorozatokat, piacokat, ezt tanulni kell es ezek a tankonyvek

2019. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Ameddig nem mutogatod magad meg jársz úgy bulizgatni mint az a sok majom, addig szerintem belefér egy hajstílus. Ha nem jön be akkor meg vissza az egész :)

(sajnos kevés a normális visszahúzódó ember:( )

2019. márc. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez csak haj :)
2019. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

A raszta nem egy életforma. Nekem is raszta hajam van, 35 éves nő vagyok és kereskedelmi szférában dolgozok, ahol elvárás a komoly megjelenés.

Az, hogy milyen vagy, nem számít, ha tetszik a dreadlock, csináltasd meg.

De azzal mindenképp számolj, hogy ezt a hajat megnézik az emberek, ezzel nem igazán tudsz elbújva maradni. Egyébként lehet, hogy segít is a kapcsolatteremtésben.

2019. ápr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!