Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

AliExpressen is megkérdezik hogy megérkezett-e a csomagod?

Az AliExpressen is úgy van, mint a wishen, hogy rákérdeznek megjött-e a csomag. Vagy nekem kell reklamálni az eladónál, ha nem ér ide?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aliexpress, wish

márc. 19. 22:19  Privát üzenet  

A válasz

NEM kérdezik meg. Viszont ha nem érkezik meg 60 napon belül és szükséged van rá,írsz eladónak és kérhetsz hosszabitást ( sokszor így érkeznek meg,tapasztalat)

Eladónál NEM reklamálunk. Mielőtt lejár a védelmi idő,és nem kérsz hosszabitást (eladónál) vitát nyitsz,indokolsz stb! Ha eladóval levelezgetsz bukhatod,és ha eladó rád ír h igy ugy érkezik majd..várj..és zárd be..se tedd

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 24. 21:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet aliexpressen rendelni, ha nem lehet paypallal fizetni és az ember nem akar "közvetlenül bankkártyával" fizetni?
Aliexpressen hogy működnek a coinok, illetve az abból kiváltható kuponok?
Ha Aliexpressen sok dolgot rendeltem sok eladótól az hozzám egy nagy csomagként érkezik meg?
Az aliexpressen a pénz visszafizetés hány munkanapig tart?
Az aliexpressen rendeltem valamit és miután megrendeltem igazából teljesen automatikusan rányomtam egy sárga gombra amire az volt írva, hogy confirm order reserved. (Telefonról...
Valaki körmös oldalt tud nekem ajánlani aliexpressen? Érdemes-e ott venni dolgokat?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!